Balcony Cam Balkon Yeniliklere Devam Ediyor

Balcony Cam Balkon, 2002 yılında kurulduğundan bu güne kadar yüzlerce mutlu müşterisiyle büyümesini sürdürüyor. Bursa cam balkon sistemleri, kış bahçeleri, giyotin cam sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri, ısıcamlı katlanır cam balkon sistemleri, cam balkon plicell perde sistemleri ve cam kapı aksesuarları alanında hizmet veren Balcony Cam Balkon yeni renk ve model seçenekleri ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt ediyor.

Balcony Cam Balkon yetkilisi Yalım Oral, yaşam ve stil trendlerinin sürekli değiştiği, geliştiği bu zamanlarda insanlar bahçelerini artık sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanmak istediğini belirtiyor. Bu amaca yönelik geliştirdikleri modern, şık, renk seçenekleri olan kış bahçesi sistemlerinden bahseden Yalım Oral, bahçe keyfinizi yaz kış çıkarabilmeniz için estetik görünüme sahip ürünlerimizi görmeye davet ediyor.

Ürettikleri cam balkon sistemlerinde ısıcamlı sistemlerden de bahseden Yalım Oral, insanların aklında acaba paslanma oluyor mu, su geçiriyor mu, soğuğu geçiriyor mu gibi soruların olduğu. Balcony Cam Balkon olarak ürettiğimiz ürünlerde paslanma yapmayan malzeme kullandıklarını, açık kalan kısımların plastik ile kaplandığını, kullandıkları alüminyum profillerin yağmur olukları sayesinde suyun hiç bir şekilde içeri sızmadığını, tercihin ısıcamlı olması dahilinde sıcaklık değişimlerinden etkilenilmediğini belirtti.

Her ihtiyaca yönelik özel cam balkon sistemlerin de üretildiği Balcony Cam Balkon firmasında, özellikle kafe ve benzeri işletmelerde son zamanlarda oldukça yoğun kullanılan Giyotin Cam Balkon sistemlerinin, kumandalı ve motorlu olarak hareket edebilen, geniş görüş açısı sunan ve de yerden tasarruf sağlayan bir model olduğunu belirten yetkililer, çok çeşitli model ve renk seçeneklerinin olduğunu belirttiler.

Yaşam ve Ev trendlerinde son zamanlarda yeni bir akım olan Plicell Perdeli Cam Balkon modellerinden bahseden Yalım Oral, insanların tek düzelikten sıkıldıklarını, hem fonksiyonel, hem de kreatif modeller aradığını dile getirdi.

Cam Balkon Plicell Perde Sistemleri

Kolay sökülebilir, takılabilir ve yıkanabilir bir sistem olan Plicell Perde Sistemleri, her türlü cam balkon sistemine kolaylıkla uygulanabilir olduğunu belirten yetkili, evlerine modern bir hava katmak veya ofislerine yeni bir görünüm kazandırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında olduğunu söyledi.

Plicell perdeler ile çeşitli konumlandırma yapılabildiği, güneşin girişini çeşitli şekillerde sağlayarak güzel ambiansların yakalanabildiğini, çok çeşitli desen ve modellerle 2019 yılının şimdiden trendleri arasında olduğunu bahsettiler.

Balcony Cam Balkon firması, cam balkon sistemleri üzerine 16 yıllık bir tecrübeleri olduğunu, hem üretim hem montaj hem de teknik servis kısımlarının kendi bünyelerinde olduğunu ve bu yüzden tüm sürecin güzel bir şekilde işlediğini belirten şirket yetkilisi, bu zamana kadar müşterilerimizden her zaman olumlu yorumlar aldık, memnuniyetleri her zaman üstte tuttuk, ücretsiz keşif ve ölçüm hizmetlerinin olduğunu belirterek, bizlere nasıl bir sistem istediklerini söylemeleri yeterli gerisi tamamen bizim işimiz ve işimizin arkasındayız dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir